Ubezpieczenie na życie

ubezpieczenie na życie

Ubezpieczenie na życie w Ubezo

Kup polisę na życie w Ubezo Ubezpieczenia i zapewnij kompleksową ochronę swojej rodzinie. Towarzystwo wypłaci środki z tytułu choroby lub śmierci ubezpieczonego.

  1. Mówisz
   W trakcie rozmowy telefonicznej opowiadasz ekspertowi o swoich potrzebach i o tym, czego oczekujesz od ubezpieczenia.
  2. Otrzymujesz ofertę
   Na podstawie analizy Twoich potrzeb i zebranych formalnych danych, ekspert przedstawia Ci odpowiednie dla Ciebie rozwiązanie, uwzględniając najlepiej dopasowane zakresy ubezpieczenia. Abyś mógł podjąć decyzję, mailowo wyślemy Ci wszystkie niezbędne dokumenty, w tym OWU oraz instrukcję zawarcia ubezpieczenia.
  3. Decydujesz
   Po podjęciu decyzji, podczas rozmowy, wspólnie z ekspertem wypełniasz wniosek o ubezpieczenie. Wniosek potwierdzasz online.
  4. Otrzymujesz stałe wsparcie
   Po zawarciu polisy lub opłaceniu pierwszej składki polisa zostanie wysłana na Twój adres mailowy, a ekspert pozostaje z Tobą w kontakcie, aby w każdej chwili móc służyć Ci pomocą.

Jak widzisz współpraca z agentem ubezpieczeniowym, może być dla Ciebie bardzo korzystna. Warto wybrać najtańsze ubezpieczenie, dopasowane do Twoich potrzeb.

Zobacz, jak możesz chronić swoje życie i zdrowie

Skorzystaj z bezpłatnej pomocy dedykowanego agenta! Zadzwoń tel. 517 209 321 lub napisz do nas.

  30 Towarzystw ubezpieczeniowych w jednym miejscu Chcesz ubezpieczyć swój samochód? Sprawdź, ile Ty możesz zaoszczędzić!

  Ponad 150 pozytywnych opinii w Google

  Jesteśmy jednymi z najlepiej i najczęściej ocenianych ekspertów ubezpieczeniowych we Wrocławiu w Google. Zobacz, nasze oceny i przekonaj się, że warto z nami współpracować.

  Z roku na rok grono naszych klientów dynamicznie się rozrasta, a wraz z nim nasz zespół ekspertów. Zaufanie do nas wynika z dobrej opinii, cieszymy się, że jesteśmy rozpoznawalni jako rzetelni, profesjonalni i skuteczni doradcy ubezpieczeniowi.

  Zobacz, opinie na nasz temat!

  Skorzystaj z bezpłatnej pomocy dedykowanego agenta. Porównaj oferty 30 towarzystw ubezpieczeniowych!

  Co to jest ubezpieczenie na życie?

  Nie jesteśmy w stanie wszystkiego przewidzieć ani zaplanować. Życie może nas zaskoczyć w każdym momencie. Co możemy zrobić, żeby uchronić i zabezpieczyć siebie i najbliższych? Warto pomyśleć o ubezpieczeniu na życie. Ubezpieczenie na życie zapewnia ochronę finansową dla nas i naszych najbliższych w przypadku sytuacji związanych bezpośrednio z naszym życiem i zdrowiem. W zależności od tego, jaki rodzaju ubezpieczenia na życie wybierzesz, to wpłacana składka pokryje koszty nieszczęśliwego wypadku, choroby, czy pobytu w szpitalu. Wypłacone ubezpieczenie będzie okazją do gromadzenia kapitału bądź jego pomnożenia poprzez odpowiednie inwestowanie.

  Każda polisa ubezpieczeniowa ma swój zakres. Za każde zdarzenie, które przewiduje Twoja polisa, ubezpieczyciel wypłaci określoną kwotę lub zrealizuje usługę (pakiet assistance). Świadczenie otrzymasz jednorazowo lub comiesięcznych ratach.

  Jako ubezpieczony możesz wybrać sposób, w jaki opłacisz składkę. Możesz to zrobić jednorazowo, miesięcznie, kwartalnie lub co 6 miesięcy. Możesz również zawiesić opłacanie składek, ale musisz się wtedy liczyć z tym, że ewentualne odszkodowanie będzie niższe.

  Co zawiera ubezpieczenie na życie?

  Ubezpieczenie na życie może być podstawowe, ale możesz również wykupić polisę z rozszerzeniami. Wersja podstawowa jest to ubezpieczenie na wypadek śmierci. Oznacza to, że w przypadku śmierci ubezpieczonego, wypłatę odszkodowania otrzymują wyznaczeni przez niego uposażeni. Możesz skorzystać z rozszerzeń, które dokupywane są do wersji podstawowej. Dzięki temu zwiększasz prawdopodobieństwo otrzymania odszkodowania, ale też płacisz nieco wyższą składkę. Jaki są najpopularniejsze rozszerzenia? Są to: poważna choroba, rehabilitacja po chorobie lub wypadku, trwałe inwalidztwo, nieszczęśliwy wypadek, niezdolność do pracy oraz medyczne assistance. W zasadzie możesz wykupić dowolne ubezpieczenie w zależności od Twojego stanu zdrowia. Kiedy na przykład chcesz rozszerzyć polisę na wypadek poważnej choroby, to musisz określić w medycznej ankiecie, czy chorowałeś na nowotwór, przeszedłeś zawał serca lub doznałeś udaru.

  Na jaką sumę należy się ubezpieczyć?

  Suma ubezpieczenia na życie to maksymalna kwota, na jaką możesz liczyć w ramach odszkodowania. Oczywiście ta kwota będzie się różnić w zależności od zdarzenia i będzie inaczej rozliczana. Przykładowo:

  • zgon – 100% sumy ubezpieczenia,
  • nieszczęśliwy wypadek – od 1% do 100% sumy ubezpieczenia na podstawie tabeli, która określi procentowy uszczerbek zdrowia,
  • pobyt w szpitalu – od 10 zł do 200 zł za każdy dzień pobytu, kwota zależy od wysokości sumy ubezpieczenia na życie.

  Widoczna w polisie suma ubezpieczenia dotyczy wypadku ze skutkiem śmiertelnym, bądź zgonu. Kwota ta będzie zależna od składki, którą płacisz i może wynieść przykładowo 10 000 zł, 100 000, a nawet 1 000 000 zł i więcej. Wysokość składki powinna być adekwatna do Twoich możliwości finansowych. Składka powinna być opłacana regularnie i dawać Ci i uposażonym właściwą ochronę.

  Kiedy polisa na życie nie działa?

  Swoim klientom zawsze też wskazujemy, kiedy polisa na życie nie działa i kiedy nie będziesz mógł domagać się wypłaty środków. Wszystkie takie przypadki są szczegółowo opisane w OWU, czyli Ogólnych Warunków Ubezpieczenia. OWU jest to, inaczej mówiąc pewnego rodzaju regulamin polisy na życie. W OUW znajdziesz informacje o tzw. wyłączeniach odpowiedzialności, które dotyczą i podstawy ubezpieczenia, jak i jego rozszerzeń. Przykładowe wyłączenia, czyli kiedy nie otrzymasz świadczenia:

  • doznałeś złamania nogi, będąc pod wpływem alkoholu,
  • Twój pobyt w szpitalu trwał krócej niż 3 dni,
  • zostałeś poszkodowany, uczestnicząc w strajku czy demonstracji ulicznej,
  • zdiagnozowano u Ciebie chorobę, której nie było w wykazie poważnych zachorowań,
  • dokonałeś samookaleczenia.

  W polisie na życie znajdują się trwałe i czasowe wyłączenia odpowiedzialności ubezpieczyciela. Te ostatnie oznaczają karencję, która może wynosić np. 12 miesięcy, co uniemożliwia otrzymanie wypłaty za chorobę, gdy podczas zawierania umowy już byłeś chory.

  Polisa ubezpieczeniowa nie zadziała również, gdy wyczerpiesz limit sumy ubezpieczenia i w przypadku pakietu assistance, gdzie liczba wizyt domowych lekarza czy transportu leków jest określona w dokumencie OWU i wszystkie już wykorzystałeś.

  Jak kupić ubezpieczenie online?

  Możesz oczywiście skontaktować się z doradcami ubezpieczeniowymi z www.ubezo.pl on-line i za pośrednictwem maila lub formularza zapytać o ubezpieczenie, czy też zamówić ubezpieczenie. Zachęcamy jednak do bezpośredniej rozmowy z doradcą ubezpieczeniowym, który dokładnie przeanalizuje Twoją sytuację i dobierze polisę dopasowaną do Twoich potrzeb, zarówno biorąc pod uwagę wysokość składki ubezpieczenia, jak i jego zakres. Takie spotkanie jest niezobowiązujące, ale pomoże ustalić, jak największą liczbę szczegółów, które mają wpływ na wybór ubezpieczenia, wysokość składki, zakres ochrony, czy czas trwania umowy. 

  Wypełniając prosty formularz na naszej stronie, możesz być pewien, że Twoją sprawą zajmą się doświadczeni i profesjonalni doradcy ubezpieczeniowi, którzy znajdą dla Ciebie najlepsze ubezpieczenie na życie.

  Porady ekspertów ubezpieczeniowych

  Szukasz informacji na temat ubezpieczeń komunikacyjnych czy mieszkaniowych? A może nie wiesz czym są skomplikowane pojęcia, które widnieją na umowie? Znajdziesz tutaj porady na temat ochrony, która omówiona jest w sposób jasny i przejrzystydla Ciebie. Odkryj z nami przyjazny świat ubezpieczeń!

  Ubezo.pl - ubezpieczenia