ubezpieczenie nieruchomości

Dlaczego warto wykupić ubezpieczenie domu z Ubezo?

Ubezpieczenie mieszkania zapewnia spokój w nieprzewidzianych sytuacjach. Nie płać z własnej kieszeni, gdy zalejesz sąsiada lub Twój pies kogoś pogryzie.

  1. Mówisz
   W trakcie rozmowy telefonicznej opowiadasz ekspertowi o swoich potrzebach i o tym, czego oczekujesz od ubezpieczenia.
  2. Otrzymujesz ofertę
   Na podstawie analizy Twoich potrzeb i zebranych formalnych danych, ekspert przedstawia Ci odpowiednie dla Ciebie rozwiązanie, uwzględniając najlepiej dopasowane zakresy ubezpieczenia. Abyś mógł podjąć decyzję, mailowo wyślemy Ci wszystkie niezbędne dokumenty, w tym OWU oraz instrukcję zawarcia ubezpieczenia.
  3. Decydujesz
   Po podjęciu decyzji, podczas rozmowy, wspólnie z ekspertem wypełniasz wniosek o ubezpieczenie. Wniosek potwierdzasz online.
  4. Otrzymujesz stałe wsparcie
   Po zawarciu polisy lub opłaceniu pierwszej składki polisa zostanie wysłana na Twój adres mailowy, a ekspert pozostaje z Tobą w kontakcie, aby w każdej chwili móc służyć Ci pomocą.

Jak widzisz współpraca z agentem ubezpieczeniowym, może być dla Ciebie bardzo korzystna. Warto wybrać najtańsze ubezpieczenie, dopasowane do Twoich potrzeb.

Zaoszczędź nawet kilkaset złotych na ubezpieczeniu domu

Skorzystaj z bezpłatnej pomocy dedykowanego agenta! Zadzwoń tel. 517 209 321 lub napisz do nas.

  30 Towarzystw ubezpieczeniowych w jednym miejscu Chcesz ubezpieczyć swój samochód? Sprawdź, ile Ty możesz zaoszczędzić!

  Ponad 150 pozytywnych opinii w Google

  Jesteśmy jednymi z najlepiej i najczęściej ocenianych ekspertów ubezpieczeniowych we Wrocławiu w Google. Zobacz, nasze oceny i przekonaj się, że warto z nami współpracować.

  Z roku na rok grono naszych klientów dynamicznie się rozrasta, a wraz z nim nasz zespół ekspertów. Zaufanie do nas wynika z dobrej opinii, cieszymy się, że jesteśmy rozpoznawalni jako rzetelni, profesjonalni i skuteczni doradcy ubezpieczeniowi.

  Zobacz, opinie na nasz temat!

  Skorzystaj z bezpłatnej pomocy dedykowanego agenta. Porównaj oferty 30 towarzystw ubezpieczeniowych!

  Wszystko, co chcesz wiedzieć o ubezpieczeniu domu

  Jesteś właścicielem domu jednorodzinnego? Jako profesjonalni doradcy ubezpieczeniowi doradzamy Ci ubezpieczenie domu. Jeżeli jeszcze o tym nie myślałeś, to warto zrobić to teraz. Brak ubezpieczenia domu wiąże się z wieloma bardzo przykrymi konsekwencjami, głównie finansowymi. Przygotuj się dobrze na takie zdarzenia losowe jak pożar, powódź, zniszczenie dachu itd. Ubezpieczenie uchroni Cię przed finansowymi stratami.

  Ile kosztuje ubezpieczenie domu?

  Ubezpieczenie domu to komfort i poczucie bezpieczeństwa. Bez polisy ubezpieczeniowej ciężko Ci będzie z własnych środków wyremontować dom, odbudować go po pożarze, czy uzyskać finansową rekompensatę po kradzieży mienia, sprzętu, czy drogocennych rzeczy. Doradcy ubezpieczeniowi z www.ubezo.pl podchodzą profesjonalnie do swojej pracy. Zachęcamy naszych klientów, żeby dla własnego komfortu psychicznego i bezpieczeństwa finansowego korzystali z ubezpieczenia domu. Jednak zawsze dobieramy ubezpieczenie do potrzeb naszych klientów oraz ich finansowych możliwości. Chcesz wiedzieć, ile kosztuje ubezpieczenie domu? Skontaktuj się telefonicznie lub mailowo z www.ubezo.pl. Możesz również spotkać się z doradcą ubezpieczeniowym osobiście. Na podstawie wywiadu z Tobą obliczymy wysokość ubezpieczenia Twojego domu i znajdziemy dla Ciebie najtańszą polisę.

  Zakres ubezpieczenia domu

  Oczywiście możesz wybrać określone elementy polisy w ramach ubezpieczenia domu. Warto jednak rozważyć kompleksową ochronę, która da Ci poczucie bezpieczeństwa. Podstawowa polisa nie będzie Cię chronić przed różnymi zdarzeniami losowymi, które mogą narazić Cię na dotkliwe straty. Koszt ubezpieczenia domu jest ważny, jednak to właśnie zakresem polisy powinniśmy kierować się przy wyborze ubezpieczenia domu. Najistotniejsze dla nas powinno być to, jakie zdarzenia obejmuje wybrane przez nas ubezpieczenie domu. Co należy zrobić, żeby właściwie zadbać o swój komfort i bezpieczeństwo? Szukając najlepszego dla siebie ubezpieczenia, zdecyduj się na dodatkowe klauzule, które obejmują:

  • ubezpieczenie domu od kradzieży z włamaniem,
  • OC w życiu prywatnym,
  • ubezpieczenie od NNW
  • domowe ubezpieczenie assistance.

  Wybór dodatkowej ochrony da Ci poczucie spokoju i bezpieczeństwa. Polisa ubezpieczeniowa na dom powinna w pełni zaspokajać Twoje indywidualne potrzeby. Część osób zdecyduje się jedynie na ochronę murów, czyli elementów konstrukcyjnych, a dla innych klientów będzie ważne również wyposażenie domu, do którego zaliczymy sprzęt RTV/AGD, meble, ale również dzieła sztuki, zbiory, czy biżuterię.

  Każde towarzystwo Ubezpieczeniowe ma swoją politykę dotycząca zakresu ubezpieczenia domu. Najczęściej takie ubezpieczenie obejmuje zdarzenia losowe, takie jak powódź, pożar, zalanie, huragan, trzęsienie ziemi czy gradobicie oraz obejmuje utratę lub zniszczenie mienia w wyniku czynu zabronionego (włamanie, kradzież, zniszczenie mienia). Wiadomo, że im większy zakres ubezpieczenia, tym więcej zapłacisz za polisę. Większość firm ubezpieczeniowych ma w swojej ofercie ubezpieczenie domu. Masz zatem możliwość porównania i wyboru najlepszej dla siebie oferty. Możesz zwrócić się po pomoc w wyborze najlepszego ubezpieczenia domu do doradców ubezpieczeniowych z www.ubezo.pl. Mamy doskonałą wiedzę na temat aktualnych ofert i stawek ubezpieczeniowych, dlatego zawsze znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

  Cena ubezpieczenia domu

  Wielu klientów obawia się, że ubezpieczenie domu musi być wysokie. Nie do końca zgadzamy się z tym twierdzeniem. Ofertę należy dobrać stosownie do swoich potrzeb i wziąć pod uwagę prawdopodobieństwo wystąpienia danego zdarzenia losowego. Życie potrafi nas zaskoczyć i nie jesteśmy w stanie wszystkiego przewidzieć. Dlatego zadaj sobie pytanie, czego obawiasz się najbardziej. Na tej podstawie możemy wybrać wariant ubezpieczenia, który będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni. W tym celu skontaktuj się z doradcami ubezpieczeniowymi z www.ubezo.pl. Możemy odbyć rozmowę telefoniczną lub spotkać się osobiście. Nasi doradcy ubezpieczeniowi to profesjonaliści, którzy są na bieżąco z ofertami ubezpieczeniowymi oraz znają wszystkie potrzebne przepisy prawa. Doradcy ubezpieczeniowi z www.ubezo.pl porównają dla Ciebie oferty największych i najbardziej znanych ubezpieczycieli jak Warta, PZU, Allianz, Concordia, Link 4 czy Ergo Hestia. Nie tylko znajdziemy najlepsze i najtańsze ubezpieczenie domu dla Ciebie, ale możemy również zaproponować system ratalny. Polisę możesz podzielić nawet na 11 niewielkich rat. Dzięki temu nie obciążysz zanadto swojej kieszeni, a jednocześnie będziesz miał odpowiednią ochronę.

  Od czego zależy ostateczna cena ubezpieczenia domu? Czynniki wpływające na cenę są następujące:

  • wartość rynkowa domu,
  • powierzchnia domu i jego lokalizacja,
  • obecność i jakość systemu antywłamaniowego.

  Bardzo ważne jest to, żebyś przed wyborem oferty dokładnie przeczytał OWU, czyli ogólne warunki ubezpieczenia. OWU dokładnie określa, co obejmuje polisa i kiedy należy Ci się odszkodowania, oraz precyzuje, za co ubezpieczyciel nie ponosi odpowiedzialności.

  Najkorzystniejsze ubezpieczenia domów

  Co zrobić, żeby czuć się komfortowo, gdy mieszka się we własnym domu? Jak zapewnić sobie spokój? Wykup ubezpieczenie domu odpowiednie dla Ciebie. Możesz wybrać polisę z szeroką ochroną lub wybrać tylko te elementy, które są dla Ciebie najważniejsze. Co możesz wybrać? Ubezpieczenie murów, czyli konstrukcji budynku w wyniku złych warunków atmosferycznych, zniszczenia, zdewastowania domu, czy też kradzieży.

  Warto wiedzieć, że polisę możesz wykupić już na etapie budowania. Tak samo ubezpieczysz materiały budowlane oraz dom letniskowy, który służy Ci do wypoczynku na urlopie. To jednak nie wszystko, możliwości dodatkowej ochrony są bardzo różnorodne i jest ich dużo. Możesz ubezpieczyć się nawet na wypadek konfliktu z sąsiadami.

  Jak ubezpieczyć dom?

  Zachęcamy Cię do spotkania i rozmowy z doradcami ubezpieczeniowymi z www.ubezo.pl. Pomożemy znaleźć Ci najlepsze ubezpieczenie domu, które będzie odpowiadać Twoim potrzebom. Zaproponujemy Ci ubezpieczenia domu w promocyjnych cenach i możliwość skorzystania ze zniżki. Zapoznamy Cię z aktualnymi ofertami Towarzystw Ubezpieczeniowych. Chroń to, co jest ważne. Warto pomyśleć o ubezpieczeniu domu i tych stref życia, które należy odpowiednio chronić. Zapewniamy profesjonalną pomoc w zakresie doradztwa ubezpieczeniowego, które obejmuje m.in. ubezpieczenia domu i mieszkań.

  Jak chroni ubezpieczenie domu?

  Twój dom to najważniejsze miejsce dla Ciebie i dla Twojej rodziny. Dlatego powinieneś je odpowiednio chronić. Z pomocą doradców ubezpieczeniowych z www.ubezo.pl znajdź polisę, która zapewni Ci spokój i komfort psychiczny. Co zapewnia ubezpieczenie domu? Dzięki polisie ubezpieczysz mury, dach i schody, czyli konstrukcję domu, elementy ruchome, czyli sprzęt elektroniczny, meble, wartościowe antyki. Ubezpieczenie domu zapewni Ci finansowe wsparcie, gdy będziesz musiał go wyremontować, naprawić, czy wymienić np. instalację.

  Podobnie działa polisa w przypadku zdarzeń losowych. Pieniądze z ubezpieczenia otrzymasz na wypadek pożaru, zalania domu, czy wszelkich strat poniesionych na skutek żywiołów. Klimat się zmienia i coraz częściej mamy do czynienia z różnymi niebezpiecznymi zjawiskami. Są to grad, burze, a nawet trąby powietrzne, które mogą uszkodzić Twój dom. Masz jeszcze inne obawy? Możesz ubezpieczyć swój dom na wypadek każdej szkody, nawet tej najmniej prawdopodobnej.

  Nawet najlepsze zabezpieczenie domu, drzwi antywłamaniowe i alarm nie zawsze uchronią Cię przed kradzieżą. Wypłata środków z ubezpieczenia pozwoli Ci zniwelować starty po kradzieży, włamaniu i dewastacji domu.

  Twój dom to nie tylko mury, ale również otaczająca je posesja z ogrodem, garażem, czy altanką. Polisa na dom może również objąć te elementy, tak samo, jak basen, czy ogrodzenie.

  Ciężko zapanować nad wszystkim, co może wydarzyć się w domu. Warto pomyśleć w tym wypadku o pakiecie assistance. Przeciekająca hydraulika, czy zepsute zamki w drzwiach? Żaden problem. Wystarczy, że zgłosisz szkodę, a pojawi się hydraulik, ślusarz czy elektryk, którzy pomogą Ci naprawić usterkę.

  Mieszkając w swoim domu, możesz również niechcący wyrządzić szkodę swoim sąsiadom. Dotyczy to np. wybicia szyby, złamania nogi na śliskiej nawierzchni przed Twoim domem itd. Takie szkody pokryje polisa OC w życiu prywatnym.

  Porady ekspertów ubezpieczeniowych

  Szukasz informacji na temat ubezpieczeń komunikacyjnych czy mieszkaniowych? A może nie wiesz czym są skomplikowane pojęcia, które widnieją na umowie? Znajdziesz tutaj porady na temat ochrony, która omówiona jest w sposób jasny i przejrzystydla Ciebie. Odkryj z nami przyjazny świat ubezpieczeń!

  Ubezo.pl - ubezpieczenia